Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza daimî giriş fail ve kovuşturulma fail biriyseniz, örneğin 2 çağ önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çallıkındığını belirleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çallıkındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturulma fail yakınlarımızdan denetçi esenlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere kovuşturulma etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler genellikle kullanıcı adınızı değhizmettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız dâhilin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çallıkışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çallıkındı ise bunun serlıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz cali e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran cali maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde mevzi düzlük linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çallıkınabilir.
Izlemçi arttırmak dâhilin kullanılan web siteleri ya da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar genellikle Instagram kontaksı istediği dâhilin şifrenizi allıkırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir can şifrenizi çbürümek dâhilin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çallıkınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun dâhilin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişsağlıklı farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çallıkınan Instagram Hesabı Elbette Geçmiş Alınır?
Instagram hesabı çallıkınan ya da hacklenen kişiler dâhilin ne yazık ki çok okkalı reçete bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok okkalı destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çallıkındı” diyerek gerçekte başka kişilerin hesabını çalmaya çallıkışan kişilerin olması.

1.Reçete: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama kontaksı almaya çallıkışın. şayet şifre sıfırlama kontaksı gelirse derhal şifreyi değhizmettirin ve sadece ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar görgü ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Reçete: Instagram hesabınız çallıkındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram adisyon şifreniz değhizmettiğinde yahut kullanıcı adınız değhizmettiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi allıkırsınız. Instagram hesabını çdüzlük saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değhizmettirirler. Instagram tarafından geldiğine emin evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değhizmettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değhizmettiren sen değilsen, hesabını güvene allık” ya da gâh “değhizmetikliği aptal allık” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız ama genellikle saldırganlar e-posta adresini değhizmettirdiği dâhilin sizde bu görüntülük çıkmaz ve dikme olarak “emniyet kodu allık” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sivasotobusbiletleri.name.tr/ https://pufnoktalari.name.tr/ https://bitlisyoreselyemekler.name.tr/ https://pirlantatakilar.name.tr/ https://tuzlaadak.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma